Vítejte v díře!!!

8. srpna 2012 v 20:26 | Molly |  Díra
No tak by to chtělo něco na uvítanou. Jenže co? Nějaké žvásty, proč se blog jmenuje zrovna 'díra v plotě?'
To asi proto, že mě to napadlo jednou večer, cestou domů, kdy jsem urputně přemýšlela, jak se bude blog jmenovat.
Bylo to celkem zvláštní, taky mě napadlo 'díra v mozku,' protože v mém mozku je asi vážně díra, nebo se občas tak cítím, jelikož všechno co se třeba učím, nebo mi někdo říká, tak to tam skoro nikdy nezůstane a když jo, je to zázrak.
Díra v plotě, tak se jmenuje můj nový blog a jmenovat se bude ať se to někomu líbí nebo ne. Když se zamyslíte, tak dírou v plotě se dostanete tam, kde je to například zakázáno, nebo je zrovna zamčeno. A něco v podobném smyslu je to semnou. To, co neprojde pusou, projde tou onou už několikrát zmiňovanou dírou- prostě to napíšu tady.
Budou to různé žvásty o tom, jak je život nespravedlivý, co mě štve, z čeho mám radost, mé citové záležitosti, úvahy a blbinky. Původně se měl blog jmenovat něco se šíleností, bláznovstvím, myšlenkama nebo třeba sny..
Jsem ráda, že jsem přišla na tento název. A už z tohohle článku můžete zjistit, že jsem holka. Já nekecám, vážně jsem holka. A nebo že bych od dalšího článku začala psát v mužském rodě? Né, to by bylo asi blbé, kdybych se zabývala něčím holčičím v mužském rodě. To by si asi někdo pomyslel: ,,Co to je za úchyla?"
A něco o mě? Možná někdy jindy, možná vůbec. Že bych byla inkognito? Uvidí se. Je to teprve první den, co blog existuje, první článek a já se budu snažit nenudit čtenáře. Třeba za rok budu slavit výročí blogu a pokud budu mít nějaké stále čtenáře, kteří mě budou komandovat v komentářích, ať už konečně napíšu další článek, další povídku, další kapitolu, budu jedině ráda. Protože je fajn vědět, že vaše pitomé žvásty někdo čte. Pravidelně kliká na odkaz blogu a nezvózně čeká, kdy bude další článek.
S láskou ... že by já? :D Né ty, já :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VeRů VeRů | 9. srpna 2012 v 17:27 | Reagovat

Já se hlásím jako pravidelný čtenář, takže se snaž ať mám co číst :)

2 TheNomik TheNomik | 21. září 2012 v 19:34 | Reagovat

Už se těším až budu číst tvé povídky a všechno! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama