REALITA či SEN

26. září 2012 v 10:52 | Molly |  Díra


Často létám mimo realitu, když nezvládám svoje pocity.
Další slova z písničky. A zase úplně pravda. A přímo se to hodí na teď! Sedím ve škole a má nálada je na -1000! Což je moc špatně. A proč mám špatnou náladu? Spolužačka-kámoška mi cestou do školy vyprávěla, jak to má se svým klukem a ještě s jedním klukem a já si uvědomila taky pár věcí. Mám vůbec odvahu to tady napsat? Možná ano! Nechci, aby se to někoho dotklo a jestli to někdo pochopí, ale já se aspoň vypíšu.
Nenávidím ho! Za to co mi řekl a udělal! Ptám se "Proč mi to nemohl říct tak před půl rokem?" Nenávidím ho! A přitom po něm toužím, ale je to jen sen. On se jen a on2 je realita. A mám žít ve snu nebo v realitě? Jasně že si řeknete, že v realitě! Já si to říkám pořád, ale vysvětlete to mému mozku. Nebo spíš srdci? Už to bylo všechno v naprosté pohodě, ale po tom co mi řekl jednu věc se mi to zase všechno pomotalo v hlavě. Jenže když jsem s "realitou," tak na všechno zapomenu a je mi hrozně fajn. A nedokážu si představit, že bych "realitě" ublížila jen kvůli "snu." Je to blbost a já si to misím zase nějak vymlátit z hlavy. Ale jak? Přestat se vídat se snem? To by bylo ještě horší, ale pokud mi "sen" zase řekne něco z čeho budu vyšilovat, tak asi umřu. Dokáže mi někdo poradit, co mám dělat, abych na sen zapomněla? Říká se: ,,Sejde z očí, sejde z mysli," ale to NENÍ PRAVDA!! Nevidíte ho a tím vím po něm toužíte.
Všechno jsem to napsala mému nejlepšímu kamarádovi, panu R., který mi poradil, že se nemám "snem" zmanipulovat a že by to byla blbost, že by mě jen využil, ví jací kluci jsou a já bych přišla i o sen i o realitu. O realitu přijít rozhodně nechci! I kdyby se stalo cokoliv, tak v žádném případě!! Takže jsem asi přišla na to, co si počnu. Pořád budu s realitou. Ale co sen? Pokusím se to s ním nějak vyřešit. Promluvit si s ním, ale určitě mu nesmím věřit to, čím mi zase bude plést hlavu. Je to jen sen. A dříve nebo později se probudím a budu ráda, když vedle mě bude realita a uklidní me, obejme a pošeptá mi: ,,Miláčku, byl to jen sen. Miluju tě!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 VeRů VeRů | 28. září 2012 v 13:59 | Reagovat

Já tě naprosto chápu!! budu tu s tebou a budu se nažit ti hodně pomáhat a to se vším ;) realita bude vždy lepší :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama