Untitled

20. listopadu 2012 v 18:30 | Molly |  DíraNesnáším svoje myšlenky. Někdy mě opravdu dohání k obřímu šílenství! A nejhorší na tom všem je, když se o ty své myšlenky nemám s kým podělit, ale zase, když nad tím teď tak přemýšlím, tak je občas lepší si něco nechat pro sebe.
Máte taky takové myšlenky? Nenávidím, jak musím pořád přemýšlet nad takovýma ptákovinama? Nejlepší lék na to je pustit si velice nahlas písničky, ale když vám máma začne klepat na dveře a řvát: ,,Stlum si to laskavě!!" tak mi nezbývá nic jiného, než... Né, vypnout? Ani ve snu.. a ztlumit? Ani to!! Vezmu sluchátka a jedu si to svoje. I když mi všichni říkaj, že ohluchnu, tak to stejně dělám.. dneska jsem zjistila, že pomalu ale jistě slepnu.. Nějak se mi rozmazávají písmenka. A jít k očnímu? HOROR!! A nebo, jak by řekl jeden kamarád: ,,Choroooooor!"
Mám strašnou hrůzu z toho si třeba šáhnout na oko nebo si do něj kapnout a kdo ví, jak by se mi ta očařka rýpala v mojich "krásných" zelených očích. No, pokud by se vůbec ke mě dostala a jestli by vydržela ten řev. (smích- né, já to myslím smrtelně vážně!)
A nosit brýle? Ještě větší hrůza.. ale co tu blábolím.. píšu samé nesmysly..

Tak teď bych asi měla psát něco chytřejšího ne? Ani nemám název pro tento článek (zatím)
Poslední dobou se mi dějí divné věci.. A zase je tu otázka PROČ?
Proč všechno přichází v nesprávnou dobu? Najednou se naskytne tolik příležitostí, ale v nesprávnou dobu. Najednou se o vás hlasí plno kluků, ale vy jste zadaní. A když jste sami a sedíte doma, tak nic. Zákon schválnosti? Možná... Smůla? Možná.. Štěstí? Možná...
Ale taky možná to tak má být, ale to se asi nikdy nedozvím...
Samé blbosti tady píšu.. koněčně bych měla napsat pořádný článek.. (smích) Tak snad někdy příště..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama