Zemřít teď anebo zůstat navždy!

5. srpna 2014 v 13:55 | Molly |  Díra


Energie proudí mým tělem, když stojím v davu lidí, kteří zažívají naprosto ty stejné pocity jako já. Opouští mě jakékoliv myšlenky, problémy světa a mé strasti. Cítím se uvolněně a příjemné chvění mě lechtá po kůži. To je to, co miluju! To je ta situace, kdy si přeju, aby to nikdy neskončilo a trvalo to napořád! Je to naprostý únik z reality, uvolnění a pocit, že někam patřím. Zvedám ruce, do rytmu skáču a když přichází ,,Hej! Hej," křičím z plných plic, aby mě slyšeli až na druhé straně světa, aby všichni věděli, že tohle mi nikdo nevezme. Každý text si zpívám, prožívám tu euforii s každým, kdo je právě teď tady. Je jedno kdo jaký je, tady je to jedno, jestli má někdo 15 let a nebo 50, jestli má vystudovanou vysokou školu, je doktor či nějaký dělník. Tady je to fuk. Každý tančí, skáče, křičí a nemyslí vůbec na nic. Vrací mi to naději a pocit, že život má nějaký smysl. Není to ani tak o tom, vidět kapelu, ale je to o prožívání pocitů se všemi těmi lidmi. Každý si dělá co chce, najednou je to střed vesmíru. Pojď, přidej se k nám a nech se unášet rytmem hudby. Je to vzplanutí toho mého stydlivého já a opravdu se projevím. Každý je tu sám za sebe, ale v tomhle jsme všichni stejní. Zbytek světa se rozplyne. To je to místo, kde sny neumírají a vy máte pocit, že nic není nemožné. Je to místo, kde se můžu vykřičet, vyblbnout a umřít. V tuto chvíli všichni dostávají novou šanci začít znovu. Nový začátek, začít dělat všechno jinak.
,,Strácám pulz, stále dýchám jeden deň, zajtra neexistuje a tento moment už viac nepríde," křičí dav zároveň se zpěvákem kapely a ty slova neuvěřitelně pasují na tuto situaci a na tyto pocity. Je mi božsky a lépe by už být nemohlo! Přeju si zemřít teď anebo zůstat navždy..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bludickka bludickka | E-mail | Web | 5. srpna 2014 v 21:38 | Reagovat

Taky mám ráda tuhle koncertovou sounáležitost..ale ne vždy se mi podaří na ni napojit. Spíš bych řekla, že poslední dobou mi to docela dělá problém..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama