Je to fajn, ale jak...?

12. října 2014 v 19:46 | Molly |  DíraJe hrozně fajn vědět, že vás má někdo rád, jenže daleko horší je uvěřit tomu. Uvěřit těm slovům, citům.
Kdykoliv jsem v jeho přítomnosti a vidím ten jeho nekonečný úsměv, nedokážu pochopit, odkud tu radost bere.
Když se na mě podívá, nedívá se očima, ale srdcem. Dává mi lásku. Snažím se jí přijmout a opětovat, ale je to hrozně těžké. Když se na něj dívám, když se rozmluví a je plný vášně, pokouším se přijít na to, odkud se to všechno vzalo. Přemýšlím, kde se stal ten zvrat a proč vlastně? Jaký to má smysl? Naplňovat toho druhého láskou, aniž bychom si říkali to obyčejné a prázdné: ,,Miluji tě," a držet se za ruce, když je vlastně lepší to cítit než vědět. Na chvíli zavřít oči a jen být v jeho přítomnosti. Stát pod hvězdami a v duchu na něj křičet. A možná mě slyšel. Nebo to spíše cítil. To už může být jen otázka na které nezáleží. Na čem vlastně záleží? Nikdo tam nebyl. Jen já, on a slečna Hebká (my dog).
Pokaždé se usmívá, vždycky. Zahání tím moji depku, ale dnes jsem si jí chtěla pořádně vychutnat. Sedět opřená o stěnu, nechat si hrát pořád dokola jednu a tu samou píseň a pořádně se vybrečet.
Když si schovám tvář do dlaní, běhá mi v hlavě myšlenka: Až zase otevřu oči, probudím se z toho krásného snu.
Ale nějak to pořád nezabírá. Je to teda pravda? Jak tomu mám uvěřit? Přestat se zaobírat tady těmi stupidními otázkami a prostě otevřít oči, podívat se do těch jeho kafo-blondo-zelených a měla bych být ráda, že někdo jako on vůbec existuje.
Jenže pak ta pohádka plná všeho nepochopitelně krásného končí dotekem prstů, pohledem do očí a ujištěním se, že mi napíše.
Píšu to s myšlenkou, že tohle nebude číst, ale on to bude číst. Vím to. Ale má smysl tohle vlastně psát? Jak tomu mám vlastně uvěřit? Proč ve mne vidí tu neobyčejnou holku, která se dívá na svět jinak než ostatní? Proč zrovna on?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama