Vylévání srdce

17. listopadu 2014 v 15:20 | Molly |  Díra
Patnácti minutová cesta autobusem bez sluchátek a je mi zle. Je mi zle z téhle společnosti, z těch primitivních lidí, kteří řeší, že na svůj věk vypadají mladě (Věřte mi, že kdyby jste tu paní viděli, tak si otřískáte hlavu o něco velice tvrdého).Každý si na něco buď stěžoval, jak má hrozně těžký život, jak mají hroznou práci, že jsou děti nevychované... (já si taky věčně stěžuju, to přiznávám, ale ventiluju to aspoň tady a necpu to pořád dokola lidem kolem mě jako moje matka)
Myslela jsem si, že se mi rozskočí hlava. Marně jsem se snažila soustředit se na slova v knížce. Jenže mi to znesnadňoval kluk, který telefonoval a věčně se něčím vychloubal. Jakou má super ,,rajcovní kost," kterou sbalil v klubu.
Radši ani nebudu psát zbytek, co říkal.
Pardon, ale to myslí všichni vážně? Opravdu jsou všichni tak ubozí? Jsem součástí primitivního lidstva. Nechci mezi ně patřit. Ale už několik let bohužel patřím.
Proč si většina lidí myslí, že jsou středem vesmíru? Věčně se všichni porovnávají, pomlouvají druhé, aby sebe sami sebe vyzvedli.

Chce se mi brečet. Už jsem dlouho nebrečela. Zamuchlat se pod peřinu, nechat za sebou celý svět a pořádně se vybrečet, aniž bych musela někomu vysvětlovat, proč bulím.
Zítra zase do školy. Ubíjí mě to. Né to učení, ale ti lidi, kteří tam jsou.
Přála bych si poznat více lidí, kteří to všechno vidí tak jako já.
Přála bych si hodně věcí. Zrovna teď asi žít úplně jiný život. Udělat maturitu a zmizet daleko. Vzít si s sebou slečnu Hebkou (my dog) a jít daleko od matky a vidět ji jednou za rok. Zmizet daleko jako má sestra a žít si svůj život, kde mi nikdo nebude nic diktovat. ,,Udělej to a tamto, napiš, řekni, uč se, běž, umři..."

Štvu se. Opravdu je mi zle i ze sebe samotné. Pořád si říkám, jak bych chtěla více psát, ale nedělám to.
Občas mám myšlenky, které mít nemám! A ani nechci, ale mám je. Nafackovala bych si. Za všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aky Aky | Web | 30. listopadu 2014 v 9:08 | Reagovat

Každý jsme si sám sobě středem svého malého vesmíru. Nebo bychom měli být?

2 pure-truth pure-truth | 6. prosince 2014 v 11:47 | Reagovat

Vidím to stejně jako ty.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama