Přípravy na popravu (1)

16. dubna 2015 v 16:10 | Molly |  Díra

Měla bych se učit. Ale všechno je lepší, než se učit něco, co vás opravdu nebaví. Však to každý zná. Zítra mě čeká obhajoba praktické maturity. Být navlečená v šatech, vystavená stresu a budu se modlit ke všem vesmírům, ať neříkám před komisí jen: ,,Ehm... Hm... Ehm a budova byla postavena roku.... dominantou je různobarevná střecha..."
Opravdu se mi chce učit ten odporný text. Radši otevřu noťas a ťukám do klávesnice a stěžuju si tady na blog, jaká je to otrava. Ale když si uvědomuju, že vlastně příští týden to budu říkat před 48 lidmi... OMDLÍVÁM! To bude můj konec, zvlášť jestli se někde ztratíme. Moc to asi nedává smysl, že?
Jedeme na maturitní zájezd, který průvodcuje většina naši třídy.

Uč se! Uč se! Uč se!
Ne! Ne! Ne!
Musíš! Musíš! Musíš!

A ještě ke všemu tam musíme být hrozně moc brzo. Jediné pozitivum je, že to večer jdeme s K. a Blondýnou zapít. Ale jestli takhle budeme zapíjet každou část maturitní zkoušky, tak z nás budou alkoholici.

Blondýna nakonec prolouskala literaturu a jde k maturitě. Já se ještě musím dozvědět účetnictví, ale je to opravdový idiot, protože to nemáme jako maturitní předmět a sám se přiznal, že nám dal do písemky účetní případy, které vůbec nemůžeme vědět, jelikož jsme je nebrali. Zbytečně nám to ztěžuje a přitom ví, že někteří jedinci (hlavně já) účetnictví nechápou. A ještě ke všemu se teď všechno účtuje do počítačů a my to jako největší pitomci musíme účtovat na papír. Už ať jsem z té školy pryč.
Logika jako v mateřské škole. Já vím, že skoro každý nadává na školu, kam chodí, ale pak ještě rád vzpomíná. Ale na ty prolhané učitele a vedení vzpomínat vážně nebudu. Asi na tři učitele ano. Doufám, že se jim to někdy vrátí.

Po maturitním zájezdu jdu k Černokněžníkovi. Mám pro něj hodně novinek, tak jsem zvědavá, co chytrolínského mi k tomu řekne.

Pořád se neučím.. měla bych.
Doufám, že mě učitelky zítra nesežerou. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kaja kaja | Web | 16. dubna 2015 v 16:15 | Reagovat

Ja maturujem až o dva roky, ale stresy mám už teraz, dokážem si predstaviť, aké to musí byť. Budem ti držať palce, niekedy je možno lepšie, keď sa ani až tak veľmi neučíš, pretože to niekedy tiež dokáže človeka poriadne domotať.

2 diravplote diravplote | 16. dubna 2015 v 17:22 | Reagovat

[1]: Děkuji moc, už mě podporuje tolik lidí, že už mám stres jen z toho :D
Jo, kéž bych byla v druháku a říkala učitelům: ,,Však to je až za dlouho, nestrašte!" a přitom, už je to tu. Ty buď zatím v klidu, máš ještě čas :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama