Bite my lips

11. května 2015 v 22:04 | Molly |  Díra


Nechápu se. Opět se nechápu.
Baví mě, hrát si se svými pocity. Ale jen do doby, dokud je ovládám. Jakmile to vše přeteče přes můj hlídaný okraj, je zle. A to se tak nějak děje teď. Přestala jsem to ovládat a nejradši bych si nafackovala. Měla bych si uvědomit, že je to pěkné být takhle zamilovaná, ale hluboko uvnitř mne mi našeptává, že je to něco špatného. Zlé, zlé, zlé podvědomí.
Jak můžu cítit lásku, když je na světě tolik nenávisti. Jak můžu cítit zamilovanost k jedné osobě, když je na světě tolik lidí a zvířat, kteří tu lásku potřebují daleko víc než jiní. A co to jsou sakra zase za otázky?!
Můj mozek je jako na tripu.
Do uší mi hraje song, po kterém mám husí kůži. Když si přečtu text, srdce se mi rozbuší, jak to opětně nehorázně sedí. Hrabe mi? Prosím, zbavte mě všech pocitů. Co to je? To je k zbláznění. Doslova a do písmene se psychicky mučím. Opět. Je do mě zamilovaný? Nejspíš ano, jinak by mi nedal tu sladkou pusu, plnou dokonalosti. Ale jak mohl? Jak se do mě mohl zamilovat, když o mě vůbec nic neví. Neví o černokněžníkovi, neví jaká jsem doopravdy. Vidí jen tu holčičku s nevinným kukuč, ale přitom jsem jen zlá piraňa. V hloubi duše doufám, že mě zkrotí. Že bude opravdový generál a zkrotí mě. To potřebuju.
,,Potop mě až na samé dno a potom mě chytni za ruku a vytáhni na hladinu."
Měla bych skákat radostí do stropu a ještě výš, ale místo toho sedím na studené podlaze a brečím. Zarývám si prsty do vlasů a po tvářích se mi kutálejí slzy. Klepu se zimou. Je mi to jedno. Proč já? Proč se takhle zbytečně trápím? Proč? Transplantujte mi mozek. Pesimistická nicka se zničeným sebevědomím.
Nezaslouží si mě. Zaslouží si nějakou slečnu dokonalou. Ne mě. Nic o mě neví. Vůbec nic..
Jak mu to mám říct, když vím, že si rýpne. Je takový. Ale prospělo by mi to. Žádné naivní utěšování, ale vmetl by mi do obličeje čistou pravdu. Něco jako psychická facka a já bych se konečně přestala litovat a začala něco dělat pro změnu.
Sakra dostala jsem pusu, tak proč nejsem šťastná?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama