Zápas

20. ledna 2016 v 0:02 | Molly |  DíraNikdy bych nečekala, že mi bude chybět si jen tak sednout s čajem, knížkou a hudbou. A vážně už chci číst i něco jiného než o ekonomii a snažit se to nějak pochopit.
Už se hrozně těším, až si v pátek sednu s kamarádkama a přiťukneme si a já všechno hodím za hlavu a nebudu nic řešit. A těším se, až si otevřu knížku, uvařím si skvělý čaj a budu jen tak odpočívat bez výčitek, že bych se měla učit. A ze všeho nejvíc asi potřebuju buď někam vypadnout nebo najet na nějaký pravidelný režim a dát se do klidového režimu.
Snažila jsem se, opravdu jsem se snažila myslet optimisticky, nic tolik neřešit, ale dnes se z mých očí protrhla přehrada. Tolik slz se valilo z mých očí. Byla jsem sice zdeptaná, ale zvládla bych to, kdyby mi jeden muž ve škole nezačal promlouvat do duše. Nezná mě a přitom přesně věděl, kam má bodnout. Myslel to dobře, ale bodal a rýpal a nakonec vypíchl mojí největší chybu. Měla jsem na krajíčku, ale za žádnou cenu jsem se před ním nechtěla rozbrečet. Naštěstí mě to přepadlo pár minut od domu. Ale říkám si: To jsem sakra tak průhledná?
Snažila jsem se to vidět optimisticky, ale přidalo se jedno k druhému a už jsem se začala potápět. Potápím se, ale vidím několik rukou, které se mě snaží zachytit a vytáhnout nad hladinu.
A taky je tu jedna velká věc. Už jsem oficiálně zadaná. A v ten moment, kdy jsem se to dozvěděla, se Molly opět rozdělila na dvě. Jedna polovina začala panikařit, protože se klec zavřela a ptáček je v hrsti. Jenže ta druhá nadávala té první, že je blbá, protože je to vážně hodný mladý muž, což je v dnešní době zázrak.
Začal souboj uvnitř mě. Velký zápas a jsem hrozně zvědavá, jak to dopadne. Kdo nakonec vyhraje? Na koho vsadíte?
Molly jedna- chce být volná jako pták a vztah teď vidí jako velkou komplikaci do budoucích cestovacích plánů.
Molly dvě- vidí to jako skvělou příležitost, protože kdy jindy se jí naskytne příležitost potkat tak hodného chlapa.
A myšlenka na kombinaci obou dvou nepřipadá v úvahu, protože (jak mi dnes ve škole bylo řečeno) jsem moc hodná.

To rozhodování mě jednou přivede k šílenství.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 sakay sakay | Web | 29. ledna 2016 v 16:50 | Reagovat

áá chápu tě, je to těžký... čím jsem starší, tím je ten život složitější a já už občas také nevím, co s ním, a tak se i já rozbrečím a nejde to zastavit... jsem ráda, že v tom nejsem sama :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama